Canli TV izle

Mobil Televizyon İzleme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 0.2 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma MYT Bilişim
Ulusal televizyon kanallarını Android telefon ve tabletleriniz üzerinden izleyebilmenizi sağlayan Canli TV uygulaması tamamen ücretsizdir.

Ulusal televizyon kanallarını Android telefon ve tabletleriniz üzerinden izleyebilmenizi sağlayan Canli TV izle uygulaması tamamen ücretsizdir.

Cihazınızın internet bağlantısını kullanarak televizyon kanallarını ücretsiz bir şekilde izleyebileceğiniz uygulama sayesinde istediğiniz kanalı bulunduğunuz her yerden canlı olarak izleyebilirsiniz. Uygulamada bulunan favori kanallar özelliği sayesinde beğendiğiniz televizyon kanallarını favori listenize ekleyebilir ve izleme istediğiniz zaman hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Uygulama ile televizyon yayınlarını izleyebilmeniz için cihazınızın herhangi bir internet ağına bağlı ve MX Player yada BS Player gibi oynatıcıların yüklü olması gerekmektedir. Ayrıca yüklediğiniz oynatıcı ile birlikte codec paketlerinin de kurulu olması gereklidir. 

Canlı TV uygulamasında ATV, Show TV, TRT, Star TV, Kanal D, Fox, TV8, Kanal Türk, Haber Türk, A Haber, Beyaz TV, STV, Kanal 7, Flash TV, GS TV, FB TV, BJK TV, NTV, Cnn Türk ve NTV gibi daha pek çok kanalı bulabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Canli TV izle indir
DİĞER SÜRÜMLER